Šuňava
Podporte nás

Po takmer dvoch rokoch sa opäť stretneme ZA JAZEROM

Milí priatelia,

naše spoločenstvo už takmer dva roky prežíva obdobie, v ktorom hodnotí a pýta sa na rôzne otázky viery, priateľstva, či hodnôt v živote. Je to obdobie, ktoré každý člen nášho združenia neprežíva ľahko. Za tento čas sme zažili rôzne situácie, ktoré nás preverovali, skúšali naše sily, vieru, rozum, ale aj city a donútili nás veľmi premýšľať.

Autor myšlienky zorganizovať festival Za jazerom sa modlil a už pri prvom ročníku mu v Písme utkvel úryvok: “ …lebo ak je tento zámer alebo toto dielo od ľudí, rozpadne sa, ale ak je od Boha, nebudete ich môcť rozvrátiť .“

Preto sme si aj my po ťažkom období povedali, že nechceme aby sa toto dielo rozpadlo, pretože veríme, že je od Boha a chceme ho organizovať aj v roku 2024.

Veľa ľudí sa nás pýta ako to bude tohoto roku. Všetko je ešte stále vo fáze plánovania, ale ak ste plánovací typ, tak Vám snáď pomôžu tieto informácie:

  • Stretneme sa v nedeľu 30.6.2024 na festivalovej lúke za jazerom v Šuňave ( mapu a všetko podstatné nájdete na https://www.zajazerom.sk/prakticke-informacie/)
  • Začneme svätou omšou
  • Od obedu začnú hrať kapely, ktoré Vám spríjemnia obed a popoludnie
  • Deti budú čakať zábavné aktivity
  • V areáli bude možnosť stravovania
  • Možno bude aj tombola

Vzhľadom na finančnú a časovú situáciu budeme organizovať tento ročník v menšom formáte, avšak s rovnako veľkou chuťou, aby sme obnovili podujatie, kde si môžete prísť oddýchnuť pri dobrej gospelovej hudbe a načerpať silu Ducha svätého.

Ak chcete pomôcť zorganizovať toto dielo, veľmi radi uvítame Vašu fyzickú pomoc, či finančnú pomoc na náš IBAN: SK46 8330 0000 0022 0122 5600. Najviac nám však pomôže ak sa budete za toto dielo modliť spolu s nami.

Ďalšie informácie budú na tomto webe pribúdať postupne.

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Dostávajte novinky o festivale ako prví

Zaregistrujte sa na odber noviniek