Šuňava
Podporte nás

Na festivale Vás čaká program pre malých aj veľkých

Letný gospelový festival ZA JAZEROM sme sa vždy snažili pripraviť tak, aby bol miestom pre všetkých, ktorí hľadajú odpočinok od bežného denného zhonu. Či už je to strach zo škôlky, školy, stres v práci, alebo starosť so zdravím či peniazmi. Na podujatie je vstup bezplatný a dobrý Boh ponúka svoju náruč pre všetkých aj prostredníctvom príjemnej hudby a programu v Šuňave už 30.6.2024 (nedeľa).

Čo to bude?

Festival bude mať v roku 2024 podobu gospelového popoludnia, ktoré začneme už o 11:00 svätou omšou pod holým nebom, ktorú bude slúžiť Šuňave veľmi blízky novokňaz Andrej Dominik.

Hneď po svätej omši sa môžete občerstviť v občerstvovacích stánkoch a začať vychutnávať hudobný, ale aj sprievodný program v ktorom nájdete: Drevený kolotoč a hry, maľovanie na tvár, detské hasičké súťaže, tvarované balóny, či iné animácie pre deti. Počas podujatia si môžete zakúpiť lístky do tomboly a hrať tak o hodnotné ceny.

V hudobnom programe sa ako prvá predstaví popradská kapela Smaily, ktorá navštívila festival už niekoľkokrát. Jej mnohočlenná zostava vždy vyčarila úsmev na tvárach mnohých divákov.

Nasledovať bude pripravený muzikál s názvom Príbeh veľkej noci, v podaní skvelých hercov z Drobného divadla. Ich hra povzbudzuje divákov po celom Slovensku.

Pokračovať budeme ostrieľanou mužskou zostavom kapely Timon, ktorá nám nedala košom ani v rokoch 2017 a 2018, aj keď už hrala ako posledná, čo si mnohí nemohli vychutnať. Teraz sme ju zaradili dostatočne skoro, aby sa to už nestalo:)

Program bude pokračovať vystúpením zoskupenia Kéfas. Táto kapela bola jednou z prvých, ktoré na Šuňave vôbec vystupovali už v roku 2015 a 2016. Sme veľmi radi, že ju tu môžeme znovu privítať.

Program na chvíľočku prerušíme vyhodnotením tomboly a pokračovať budeme zlatým klincom programu – kapelou Slnovrat, ktorá má veľkú obľubu divákov všetkých vekových kategórií.

Podujatím nás bude sprevádzať moderátorka Mária Frisová.

Už sa všetci veľmi tešíme na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemne strávené popoludnie na mieste kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Plagát k podujatiu nájdete na: https://zajazerom.sk/plagat2024.pdf

Dostávajte novinky o festivale ako prví

Zaregistrujte sa na odber noviniek