Šuňava
Podporte nás

Festival potrebuje Vašu pomoc

Pomôžte zorganizovať festival jednoducho a bez námahy. Ukážeme Vám ako na to.

Počas existencie združenia PRE ŠUŇAVU a organizovania letného gospelového festivalu Za jazerom sme sa snažili pre účastníkov urobiť všetko čo je v našich silách, aby mohli prísť a načerpať síl z Božích dlaní.

Sme dobrovoľníci a všetko, čo robíme pre festival, robíme z vlastnej vôle, bez odmeny, ba priam opačne, ešte sami prispievame na chod združenia a organizáciu festivalu.

Samotný festival predstavuje obrovskú finančnú záťaž, ktorú nie je možné zaplatiť len z členských príspevkov členov. Okrem samotnej práce je potrebné finančne vykryť náklady na prenájom stanov, obrazovej a zvukovej techniky, či iného technického zabezpečenia. Ďalej je potrebné zaplatiť honoráre účinkujúcich, poplatky za verejnú distribúciu hudby. Staráme sa aj o hygienu, či povinné opatrenia proti pandémii. Všetko je potrebné na miesto festivalu doviezť, strážiť a upratať.

Jednoducho je veľmi ťažké zafinancovať také množstvo výdavkov len z príspevkov členov alebo darov sponzorov.

Preto sa každoročne obraciame s prosbou o pomoc k Vám, ktorí môžete pomôcť s financovaním takmer bez námahy a nebude Vás to stáť ani cent – formou poukázania 2% z daní združeniu.

Každý zamestnanec, fyzická osoba, či právnická osoba musí každoročne platiť daň z príjmu štátu. Ale pri daňovom priznaní môže jednoducho poukázať 2% z dane autorizovaným subjektom. Medzi nimi je aj naše združenie PRE ŠUŇAVU. Pokiaľ tieto 2% nie sú poukázané, ostávajú štátu.

Postup na darovanie je veľmi jednoduchý. V príncípe stačí vypísať tlačivo a doručiť ho na daňový úrad (v prípade zamestnanca), alebo uviesť podiel dane rovno v daňovom priznaní (v prípade FO, alebo PO).

Konkrétne návody aj spolu s tlačivami nájdete na našej podstránke:

Všetky finančné prostriedky získané z Vašich 2% z dane budú použité výlučne na tieto výdavky spojené s festivalom a jeho zabezpečením.
Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu pre rozvíjanie ďalších aktivít.

Ďakujeme

Dostávajte novinky o festivale ako prví

Zaregistrujte sa na odber noviniek